JSBTech.eu Strona główna JSBTech.eu O firmie JSBTech.eu Nasza oferta JSBTech.eu Kontakt
Misją firmy J.S.B. TECH jest dostarczanie naszym klientom możliwości pozyskiwania oszczędności w zakupach, które to mają potężny wpływ na wynik każdej firmy.

Mając na uwadze strategiczne znaczenie zakupów, naszą misję wypełniamy wykorzystując wieloletnie doświadczenie i pasję naszych pracowników.
Firmę J.S.B. TECH tworzą ludzie z pasją, którzy przepracowali wiele lat w działach zakupów koncernów motoryzacyjnych i są silnie zorientowani na osiąganie postawionych celów. Wykorzystując posiadane kwalifikacje wyszukujemy konkurencyjnych dostawców na rynkach całego świata. Nasze biuro handlowe w Chinach, nieustannie bada rynek dalekowschodni, znając język i kulturę tego regionu. Osoby pracujące w Polsce odpowiedzialne są za rynek europejski.

Z nami nic nie ryzykujesz ponieważ nie pobieramy żadnych opłat za naszą prace. Pierwsze uzgodnienia robimy indywidualnie dopiero po zaakceptowaniu przedstawionych ofert . Nawet jeśli nie zdecydują się Państwo na dalszą współpracę z nami to z pewnością ceny jakie otrzymacie będą silną kontrofertą do obecnego dostawcy, którą można wykorzystać w negocjacjach.
GŁÓWNA O NAS OFERTA KONTAKT fxstudio.com.pl